HABERLER

FAKRO Çatı Pencerelerinde “topSafe” Sistemi - Tarih : 04.01.2019

HABERLER

Dünya’nın önde gelen çatı penceresi üreticilerinden Fakro’nun, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı birincil öncelik olarak kabul eden anlayışının ortaya çıkardığı sistemlerden birisi olan “topSafe” ile, çatı pencereleri alanındaki güvenlik anlayışına yeni standartlar getirmiştir.

FAKRO çatı pencere ürünlerinde ihtiyaç duyulan ahşap malzeme planlı orman ekonomisi kapsamında belirlenen ormanlardan elde ediliyor. Üretim sürecinde ise içeriğinde zararlı maddeler bulunmayan çevre dostu ürünler kullanılıyor.

Sürdürülebilir enerji dengesi adına katkı sağlamayı görev edinen FAKRO çatı pencereleri ürünlerinin farklılıkları arasında; yüksek kaliteli iskandinav çamı üzerine akrilik vernik kullanımı, güvenlikli sistem (topSafe) ve geniş açıklıklarda eşsiz bir mimari çözüm sunan proSky sistemi sıralanabilir. Ürün gamının neredeyse tamamında yer alan topSafe sistemi ise çatı penceresi ürün kategorisinde en önemli özellik olarak öne çıkıyor.

HABERLER

Pencere yapısını sağlamlaştırmaya yönelik olarak geliştirilmiş topSafe sistemi, pencerenin açma girişim­lerine karşı daha dirençli olmasını sağlar. Aynı zamanda pencerenin üzerinde yürünmesi durumunda oluşabi­lecek ayak basıncı ile açılma ihtimaline karşı da koruma sağlar.

topSafe sistemi özellikleri:
- Ahşabın çatlamasını, pencere kanadının dışarı çekilmesini ya da pencere kanadının içeri itilmesini engelley­en, özel olarak şekillendirilmiş menteşeler
- Kilit sistemini güçlendiren metal eleman
- Ve herhangi bir alet aracılığıyla camın açılmasına karşı koruyan metal plak
- Temperli dış cam
- P2A Sınıfı camdan oluşur
- topSafe Sistemi FAKRO pencerelerini Avrupa anti hırsızlık sınıfı standartlarına taşımaktadır.

HABERLER

HABERLER

HABERLER

HABERLER

 


 

FAKRO YENİDEN TÜRKİYE PAZARINDA!!!

HABERLER

Dünyanın en önemli çatı penceresi üreticileri arasında gösterilen FAKRO yeniden Türkiye pazarında!

8-12 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yapı Fuarı –Turkeybuild İstanbul fuarında, 3. salonda 70m2’lik stant ile pazara hızlı bir giriş yapmıştır.

Türkiye temsilcisi Yıldırım Yalıtım ile birlikte çatı penceresi pazarındaki yerini sağlamlaştırmayı ve pazara yeni standartlar getirmeyi hedefleyen FAKRO, İstanbul fuarıyla birlikte Güvenlikli Çatı Penceresi (topSafe sistemi) gibi benzeri bulunmayan ürünlerini profesyonellerin beğenisine sunmuştur.

topSafe sistemi, Avrupa anti hırsızlık sınıfı standartlarını taşımaktadır. FAKRO söz konusu çatı penceresi grubunu sektöre tanıtan ilk firmadır.